نتایج جستجو برای عبارت :

کرپ صبحانه با موز و شکلات

یک هدیه ماندگار و شیرین، زیردندان‎های مشتریان شما!
شکلات های تبلیغاتی یکی از بهترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی هستند که این روز ها شرکت های معتبر برای معرفی برند خودشون برای مشتریان استفاده می کنند .
ما می توانیم طرح یا لوگو دلخواه شما را روی شکلات حک کنیم و با بسته بندی اختصاصی شما ارائه نماییم.
می توانید محصولات ما را در اینجا مشاهده نمایید: محصولات شکلات های تبلیغاتی
ریزخدمات قابل ارائه
 شکلات‎های پذیرایی فانتزی
 شکلات‎های پذیرایی
دستور تهیه شکلات تخته ای شیرین و تلخ بازاری در منزل
شکلات تخته ای یکی از خوراکی های خوشمزه و پرطرفداری است که بدون شک همه دوست دارند. تهیه شکلات تخته ای در منزل کار بسیار آسانی است. تنها با کمی حوصل و سلیقه می توانید به راحتی در منزل شکلات خوشمزه ای درست کنید.
از شکلات تخته ای برای تزیین کیک و دسر استفاده می شود. همچنین می توان شکلات تخته ای را همراه با چای و نسکافه هم سرو کرد.

ادامه مطلب
در شیراز کجا صبحانه بخوریم؟
صبحانه یکی از وعده های غذایی مهم می باشد.یک صبحانه خوب میتونه شروع یک روز خوب و پرانرژی باشه!! در شیراز اکثر کافه ها و رستوران ها سرویس صبحانه را ارائه می کنند.و حتی بعضی از کافه ها با ارائه سرویس ارسال صبحانه در شیراز، صبحانیتان را به هرکجا که دوست داشته باشید ارسال می کنند.در بعضی از این رستوران ها و کافه ها صبحانه سنتی و در بعضی صبحانه مدرن و به روز سرو می شود.همچنین بسیاری از هتل ها نیز سرویس صبحانه را ارائه می کن
شکلات شیری از جمله شکلاتهای خوشمزه می باشد، که می توانید آن را در منزل تهیه کرده و همراه با چای آن را میل نمایید. البته لازم به ذکر است، که به دلیل کافئین زیاد در این شکلات، افراد با معده های ضعیف و همچنین افرادی که دارای اضافه وزن می باشند، از مصرف این شکلات پرهیز کنند.
در آموزش آشپزی آرگا نحوه درست کردن انواع شکلات های خوشمزه همچون شکلات مغز دار، شکلات تخته ای، شکلات آلمانی و… را آموزش داده ایم. شکلات شیری نیز می تواند گزینه مناسبی برای ت
گاناش یک‌موجود بسی خوشمزه و بسی به دردبخورهست که تو شیرینی پزی و دسر به کار میاد.از گاناش برای تزیین دسر و کیک ها به صورت شره ای ، برای مغزی شکلات ها، برای زیرسازی کیک های روکش فوندانت، برای شکلاتی کردن خامه وانواع فیلینگ و خیلی کاربردهای دیگه میشه استفاده کرد.گاناش ترکیب خامه و شکلاته . به این صورت که خامه روی حرارت ملایم گرم میشه، بدون جوشیدن، و شکلات های خرد شده به اون اضافه میشه. کم کم حرارت خامه شکلات رو آب می کنه و گاناش یکدست میشه. البت

طرز تهیه پیتزای شکلات
پیتزای شکلات یکی از محبوب ترین خوراکی های کودکان است که می توان آن را به جای صبحانه ، میان وعده و دسر میل کرد. با مجله خبری پارس مایهمراه باشید تا طرز تهیه این پیتزای خوشمزه را بیاموزید.
مواد موردنیاز:
برای 4 نفر
خمیر پیتزا
یک عدد

شکر
به اندازه دلخواه

وانیل شکری
1/2 قاشق چای چای خوری

شکلات رنده شده سفید
به اندازه دلخواه

شکلات رنده شده تلخ و شیری
به اندازه دلخواه

مارمالاد توت فرنگی 
3 قاشق غذا خوری

مارشملو 
به اندازه د
کرپ یه صبحانه یا میان وعده یا یه غذای سبک خوشمزه است که بستگی به چیزی که کنارش سرو میشه میتونه غذا یا دسر باشه ،من اینبار با سس شکلات و موز درست کردم تا یه صبحانه بسیار خوشمزه بشهمیشه کنار کرپ از مارمالاد، عسل ،یا حتی پنیر استفاده کرد.
مواد لازم
3 نفر
1 پیمانه آرد سفید
1عدد تخم مرغ
1 لیوان شیر
2 قاشق کره آب شده یا روغن
1 قاشق شکر
نوک قاشق بیکینگ پودر
ادامه مطلب
12 غذای برتر برای خوردن در صبح
علیرغم آنچه که شما شنیده اید ، خوردن صبحانه برای همه ضروری نیست.
در حقیقت ، نخوردن صبحانه ممکن است بهتر از خوردن غذاهای صبحانه ناسالم باشد.

با این وجود ، یک صبحانه مناسب و متعادل می تواند به شما انرژی بخشد و از خوردن بیش از حد در بقیهروز جلوگیری کند.

در اینجا 12 بهترین غذایی که می توانید صبح ها میل کنید ، آورده شده است.

ادامه مطلب
گفتم صبح ها سخت ترین کار جهان بیدار شدنه...دلیلش رو پیدا نمیکنم.
وسط کلی حرف گفتم و رد شدم. فردا صبحش حوالی ساعت 7 صبح پتوم رو از روی سرم کنار زد یه لقمه بربری داغ پر از شکلات صبحونه داد خوردم؛ لقمه لقمه بهم صبحانه میداد و من بی اینکه از روی تختم بلند بشم و صورت شسته باشم یا حتی چشمام رو باز کرده باشم میجویدم و لقمه بعد...گفت فاطمه ی همه ی دیشب فکر کردم یه دلیل خوب واست پیدا کنم؛ تا من و بربری و شکلات صبحونه و ملافه و بالشت خنک تو دنیا هست مگه میشه دل

مواد لازمبرای پودینگ شکلاتی2لیوان شیرنصف لیوان کمی بیشتر خامه صبحانه2قاشق غذاخوری پودر کاکائو2/5قاشق غذاخوری شکر4 قاشق غذاخوری نشاسته (ذرت)100 گرم شکلات شیری و تلخ مخلوطبرای پودینگ انجیری2 پاکت پودینگ اماده انجیر (یا هر پودینگ سفید یا  کرم رنگ  دلخواه تون میتونه باشه)2 تا 3 بسته بیسکوییت اورئو (یاکرمدار شکلات تلخ یا هر بیسکوییت دیگری)طرز تهیهبیسکوییتها را در غذاساز بریزید و در کف جامها به اندازه دلخواه بریزید.1پاکت پودینگ انجیر را مطابق دست
تاریخچه شکلات
شکلات ماده ای خوشمزه و پر طرفدار در سراسر جهان می باشد. این ماده خوراکی امروزه تنوع باورنکردنی ای دارد. شکلات از گذشته تا به امروز مصارف گوناگونی داشته است و شاید یکی از مرسوم ترین مصارف آن به عنوان هدیه و از
ادامه مطلب
عرض سلام و ادب
در این پست قصد داریم تمامی مزایا و معایب استفاده روزانه از شکلات تلخ رو بررسی کرده و با مزایای افسونگر این شکلات پر طرفدار آشنا شویم ، در پایان این مقاله نیز شما میتوانید در صورت تمایل مطالب و تصاویر این پست را در قالب یک فایل PDF دانلود کنید تا برای مطالعه آفلاین نیز مشکلی نداشته باشید. در ادامه مطلب همراه دکتر ویزیت باشید.
ادامه مطلب
دیروز که از اتاقم بیرون آمدم دیدم پشت در هر کس کاغذی چسبانده‌اند با نوشته‌ی کریسمس غیرمنتظره، یک شکلات هم روی آن چسبانده‌اند. کلی ذوق کردم و شکلات را توی کیفم گذاشتم. الان یادش افتادم و با خوشحالی خواستم بخورمش، ولی شک کردم نکند از آن شکلات‌های الکل‌دار باشد؟ رویش هم نوشته‌ای نداشت و دست آخر دل به دریا زدم و بازش کردم و به امید اینکه مغز فندقی بادامی چیزی داشته باشد گازش زدم. و با اولین گاز مایعی از شکلات بیرون ریخت :/ حالا من پشت مانیتورم
شکلات خوری خاتم کاری شده

شکلات خوری پایه دارخاتم کاری شده 
شکلات خوری خاتم کاری شده را می توان نمونه زیبای صنایع دستی اصفهان نامید . شکلات خوری مسی تمام خاتم کاری شده هم جنبه تزئینی و دکوری دارد و هم جنبه کاربردی برای سرو شکلات , قند , نقل , آجیل و … شکلات خوری خاتم اعلا از بهترین کیفیت برخوردار است و ماندگاری بالایی دارد.  رنگ های بکار رفته در این شکلات خوری با یکدیگر هماهنگی خاصی داشته و مورد پسند اکثر مشتریان می باشد. شکلات خوری مسی خاتم ک
سفره خوش طعم افطاری برای روزه داران عزیز :

افطار جدا از اینکه لحظه مقدسی ست، لحظه ای ست که خیلی از افراد دور هم و بر سر سفره جمع خواهند شد  تا کنار یکدیگر غذایی نوش جان کنند و شکرگذار نعمت و سلامت باشند.
خیلی از ما دوست داریم که در این لحظه سفره ای درخور پذیرایی از روزه داران فراهم بیاوریم
و به نحوی لحظه افطار را جشن بگیریم.
برای زیبا و خوش طعم کردن افطاری بهترین و ساده ترین راهکار، استفاده از دسر ها می باشد .
برای اینکه در زمان بسیار کم و با حد
در رابطه با آموزش صبحانه سلامت و ترویج غذاهای سنتی در طی سال تحصیلی دو برنامه صبحانه سلامت در آموزشگاه داشتیم و دانش آموزان در برنامه های آغازین توجیه شدند نسبت به صبحانه سلامت و غذاهای سنتی و در نماز خانه آموزشگاه با همکاری فاطمه دهقان کمیته بهداشت آموزشگاه و مدیر و معاونین و همکاران طرح صبحانه سلامت برگزار گردید و سفیران سلامت و کمیته بهداشت مسئول نظارت بر تغذیه دانش آموزان در زنگهای استراحت بودند.
صبحانه در فرهنگ ترکیه بسیار اهمیت دارد. و ترک ها به این وعده بسیار اهمیت می دهند. و حتی مهمانی ها و دورهمی ها را در این وعده برگزار می کنند. اعضای خانواده صبح ها دور سفر صبحانه جمع شده و صبحانه را با هم میخورند تا روزشان را با انرژی آغاز کنند.
سفره صبحانه محدود به چای و پنیر نیست. بلکه در یک سفره صبحانه ترکی انواع نان ، انواع بورک ، انواع پنیر ، انواع تخم مرغ آبپز، نیمرو ، املت ، سوسیس وکالباس ، زیتون ، سوسیس تخم مرغ ، انواع نوشیدنی ، آبمیوه، چای
دوستان عزیز شما میتوانید این گلاسه عالی رو در کافه ما میل بفرمایید.
قیمت : ۹۵۰۰ تومان در تاتلی
طرز تهیه
مواد لازم

نصف پیمانه بستنی شکلاتی
نصف پیمانه شیرکاکائو
2 قاشق غذاخوری خامه فرم گرفته
پودر کاکائو به میزان لازم
سس شکلات به میزان لازم
مقداری سس شکلات همزمان که لیوان را برمی‌دارید و در دست‌تان می‌چرخانید، بریزید تا تمام دیواره‌های لیوان به سس شکلات آغشته شود.
بستنی شکلاتی را داخل لیوان بریزید سپس شیرکاکائو را نیز به مواد اضافه کنید.
پنجره را باز گذاشته ام، شمعدانی های آن گوشهِ حیاط دلبری می کنند، سرگرم بافتن موهایم بودم که خدا سرک کشید، دستانش را گرفتم، آوردم کنار خودم، سخت به آغوش گرفتمش،من میگفتم و خدا لبخند میزد، دلم میخواست برای همیشه نگهش دارم، برای خودِ خودم، من خدا را، زندگی را، خودم را و این لحظه را سخت دوست دارم. 
میدانی زندگی طعمِ شکلات میدهد، امروز متوجه شدم که خدا هم شکلات دوست دارد :) 
ویفر با روکش شکلات شیری کوپا بسته 30 عددی 

برند : Coopa
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

دنیای شیرینی و شکلات کوپا
کوپا برندی نوپا و متعلق به شرکت «آماده لذیذ» است. آماده لذیذ در سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد و برند مشهور «الیت» هم یکی از ثمرات آن به‌شمار می‌رود. شرکت آماده لذیذ علاوه‌بر تهیه‌ی غذاهای آماده و نیمه‌آماده، محصولات شیرین را هم جزو تولیدات خود قرار داده و آن‌ها را با برند «کوپا» روانه‌ی بازار کرده است. این محصولات انو
شکلات خوری پایه دار مسی میناکاری شده یکی از دیگر ظروف زیبا و کاربردی میناکاری است که می تواند تزئین کننده ویترین منازل شما باشد. شکلات خوری میناکاری برای پذیرایی با شکلات , قند , نقل و ... مورد استفاده قرار می گیرد. شکلات خوری مسی مینا کاری شده با داشتن رنگ ها و طرح های بسیار زیبا چشم هر بیننده ایی را به سمت خود خیره می کند. از شکلات خوری مسی میناکاری شده می توان برای تزئین میز پذیرایی , میز کار مدیران و هدیه به دیگران استفاده نمود. شکلات خوری م
بچه‌ای که یک جعبه شکلات را به مادرش ترجیح می‌دهد، تقصیری ندارد، بد نیست، بی‌احساس نیست. تنها بچه است. بچه‌ای که هوس شکلات کرده. شکلات‌ها را که خورد و یا به تهش رسید، یا دلش را زد، برمی‌گردد به آغوش مادر. هذیان‌های شبِ پرخوری‌اش را می‌آورد. دل‌دردهای بعد از شکلات را...
مادر اما مقصر است به خاطر مادری‌اش! می‌توانست آن قدر امن نباشد. می‌توانست با حسرت نگاهش را به لب‌های خندان و شکلاتی کودکش ندوزد. می‌توانست کمی غرور بگذارد توی گنجه برای م
محققان عنوان می کنند خوردن موز در وعده صبحانه می تواند به کاهش وزن کمک کند.

به گزارش : «هیتوشی واتاناب»، برنامه رژیم غذایی با عنوان «رژیم موز در صبحانه» را برای کاهش وزن معرفی می کند. در ژاپن این رژیم غذایی به «رژیم موز» معروف است که برای کاهش وزن استفاده می شود.
ادامه مطلب
بعد از آندوسکوپی با زانوانی که لرزش داشت و به سختی با کمک خواهر بزرگ بزرگه  مقابل دکتر ایستاده بودم،خودم را آماده کرده بودم که در مقابل ممنوعیت هایی که دکتر ردیف میکرد سخنرانی غرایی تحویلش بدهم که " شکلات خط قرمز من است!حق من از این دنیای لعنتی،شیرینی شکلات است!هردفعه بعد از خوردن شکلات میتوانم دلیلی برای تحمل کردن تلخی های زندگی داشته باشم پس مرا محروم نکنید!" اما همیشه همه چیز طبق تصورتمان پیش نمیرود،وقتی با صدای لرزان و چشمانی اشکبار بعد
کیک شکلاتی بدون آرد بله دقیقا این کیک بدون آرد درست می‌شود و اصلا هم پف خود را از دست نخواهد داد. این کیک بسیار مغذی، خوشمزه و پر شکلات است، بافتی شبیه به براونی دارد و به سرعت در دهان ذوب می‌شود.
بهترین کیک شکلاتی بدون آرد و بسیار آسان
کسی را می‌شناسید که شکلات دوست نداشته باشد؟ شکلات راهی به درون قلب دارد و هنگامی که ذوب شده و داخل کیک می‌رود به طرز اعجاب انگیزی خوشمزه‌تر می‌شود. خوردن این کیک به تنهایی لذت بخش است اما می‌توان آن را انوا
شکلات خوری مس و خاتم را می توان نمونه زیبای صنایع دستی اصفهان نامید . شکلات خوری مسی خاتم کوب هم جنبه تزئینی و دکوری دارد و هم جنبه کاربردی برای سرو شکلات , قند , نقل , آجیل و ... شکلات خوری خاتم اعلا از بهترین کیفیت برخوردار است و ماندگاری بالایی دارد. شکلات خوری خاتم کاری آقاجانی در سراسر ایران شناخته شده است و نشان این برند در زیر آن حک شده. رنگ های بکار رفته در این شکلات خوری با یکدیگر هماهنگی خاصی داشته و مورد پسند اکثر مشتریان می باشد. شکلا

با یک شکلات شروع شد . من یک شکلات گذاشتم کف دستش . او هم یک شکلات گذاشت توی دستم . من بچه بودم ، او هم بچه بود . سرم را بالا کردم . سرش را بالا کرد . دید که مرا می شناسد . خندیدم . گفت : « دوستیم ؟» گفتم :«دوست دوست» گفت :«تا کجا ؟» گفتم :« دوستی که تا ندارد » گفت :«تا مرگ؟» خندیدم و گفتم :«من که گفتم تا ندارد» گفت :«باشد ، تا پس از مرگ» گفتم :«نه ،نه،گفتم که تا ندارد». گفت : «قبول ، تا آن جا که همه دوباره زنده می شود ، یعنی زندگی پس از مرگ. باز هم با هم دوستیم
از پارک اومدم بیرون و به ذهنم رسید به‌جای خوردن شکلات‌گلاسه تو اون ویتامین‌سرای همیشگی، برم بستنی بخرم و تو خونه درستش کنم. مشکل خامه‌ی فرم‌گرفته بود که نمی‌ارزید تو خونه درست کنم، گفتم اسپری خامه بخرم یا اگه پیدا نکردم بیخیال این قسمتش بشم. رفتم اون فروشگاه بزرگه‌ی کنار پارک، فک کنم از این فروشگاه‌های شهر ما خانه‌ی ما! بود. همه‌جاشو گشتم، کیف داد :) خرید خوراکی‌جات خیلی دلچسبه :) یک بسته لازانیا خریدم تا برای اولین بار لازانیا درست کن

مواد لازم:
ویفر شکلاتی ۲۴ عددشکر ۱ قاشق غذا خوریشکلات (شکلات تلخ ۷۰ ٪) ۲۷۰ گرمپنیر خامه ای (در دمای اتاق) ۹۰۰ گرمشکر ۲۸۰ گرمکره (آب شده) ۵۵ گرمپودر کاکائو ۳۰ گرمتخم مرغ ۴ عددخامه‏ (پر چرب) ۱۷۵ گرمشکلات (شکلات تلخ ۷۰ ٪) ۱۷۰ گرمشکر ۱ قاشق غذا خوری  زمان تهیه ۳۰ دقیقهزمان پخت ۷۰ دقیقه
طرز تهیه:
۱ فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد (۳۵۰ درجه فارنهایت) گرم کنید. قالب کیک (۲۲.۵ سانتیمتر قطر) را با کره چرب کنید.۲ ویفر ها را داخل دستگاه بریزید و خیلی ریز پو
طرز تهیه هات چاکلت خوشمزه خانگی
فرض کنید بعد از یک روز پر استرس در یک بعد از ظهر سرد زمستانی به خانه برگشته‌اید. کدام را انتخاب می‌کنید؟ چای یا یک لیوان شکلات داغ؟ ما به دومی رای می‌دهیم. چه شکلات فندقی باشد چه نعناعی یا شیری! می‌خواهیم به شما بگوییم چگونه می‌توانید در خانه یک هات چاکلت خوشمزه درست کنید که هم وجودتان را گرما ببخشد و هم حالتان را بهتر کند. حتی می‌توانید برای جذاب‌تر کردن شکلات به آن دارچین، نعناع یا وانیل اضافه کنید و روی آ
یکی از مهمترین بخش های هر عروسی پذیرایی از میهمانان می باشد . میهمانان توجه ویژه ای به این امر می کنند . بسیاری از افراد مراسم خود را بسیار با شکوه برگزاری می نمایند اما توجه چندانی به پذیرایی نمی شود . 
پذیرایی اگر به درستی انجام نشود مهمانان آن را نشانه ای از بی احترامی تلقی می نمایند . امروزه آیتم های پذیرایی بسیار متنوع شده است و شما  می توانید با انتخاب هر کدام از آنها جلوه ای ویژه به مراسمتان ببخشید.
تشریفات مجالس نوبهار به این قسمت از مه
شکلات خوری خاتم کاری

شکلات خوری پایه دار خاتم کاری
شکلات خوری تمام خاتم نمونه زیبایی از صنایع دستی خاتم کاری اصفهان می باشد. شما می توانیداز این
شکلات خوری خاتم کاری شده27 سانتی بر روی مس را درتزیین دکوراسیون منازل خود برای زیبایی نگه دارید و یا از آن بر روی میزهای پذیرایی ، میزهای مدیران شرکت ها برای سرو انواع تنقلات استفاده کنید..

ادامه مطلب
یا چند وقته دیگه شکلات دوست ندارم، یا خیلی وقته که یه شکلات درست و حسابی نخوردم...
یا بی کیفیت شدن یا بی مزه. یا زیادی تلخ، یا زیادی شیرین...
جی یه بسته شکلات برام آورده بود از این خارجیا.. با اشتیاق باز کردم ولی از اونایی بود که خیلی شیرین بود... ولی بازم میشد یه کاریش کرد تا اینکه دیدم توش کشمش ریختن! :(
ادامه مطلب
شکلات خوری فیروزه کوبی را می توان یکی از زیباترین محصولات فیروزه کوبی اصفهان نامید. شکلات خوری 20 سانتی فیروزه کوبی هم جنبه تزئینی و هم جنبه کاربردی داشته و می تواند برای سرو انواع خوراکی ها استفاده شود. شکلات خوری فیروزه کوبی آقاجانی یکی از با کیفیت ترین محصولات فیروزه در سراسر کشور است که از دارای مهر کارگاه های استاد آقاجانی می باشد. رنگ های زیبای شکلات خوری فیروزه کوب حس آرامش و در عین حال لوکس بودن خاصی به دکوراسیون شما خواهد داد.  
شک

مواد لازم:3عدد تخم مرغ1 لیوان شکر1 لیوان شیرروغن نصف لیوانبیکینگ پودریک قاشق مرباخوری پر1 بسته وانیل ترک 5 گرمی (1/2قاشق چایخوری)2 لیوان آرد2 و نیم قاشق غذاخوری خوری پودر کاکائوگاناژ:خامه 100 میلی لیتر(نصف پاکت خامه صبحانه)شکلات تلخ
ادامه مطلب
فرض کنید بعد از یک روز پر استرس در یک بعد از ظهر سرد زمستانی به خانه برگشته‌اید. کدام را انتخاب می‌کنید؟ چای یا یک لیوان شکلات داغ؟ ما به دومی رای می‌دهیم. چه شکلات فندقی باشد چه نعناعی یا شیری! می‌خواهیم به شما بگوییم چگونه می‌توانید در خانه یک هات چاکلت خوشمزه درست کنید که هم وجودتان را گرما ببخشد و هم حالتان را بهتر کند. حتی می‌توانید برای جذاب‌تر کردن شکلات به آن دارچین، نعناع یا وانیل اضافه کنید و روی آ
نمونه شکلات خوری خاتم و مس

خرید شکلات خوری خاتم
خرید اینترنتی شکلات خوری خاتم
فروش اینترنتی شکلات خوری خاتم
فروش شکلات خوری خاتم

قیمت شکلات خوری خاتم
خاتم کاری اصفهان
هدیه تبلیغاتی
شکلات خوری خاتم کاری شده
گز خوری خاتم

خاتم مرغوب

طرز تهیه هات‌چاکلت
هات چاکلت یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌های کافی‌شاپی در تمام فصول سال است. با این‌همه وقتی در مورد هات چاکلت یا شکلات  داغ صحبت می‌کنیم سرمای زمستان بیشتر به دل‌مان می‌چسبد. فرق هات چاکلت یا همان شکلات داغ را با کاکائوی داغ می‌دانید؟ این را به آن خاطر می‌گوییم که در بسیاری از کافی‌شاپ‌ها به جای شکلات داغ، یک فنجان کاکائو داغ به دست شما می‌دهند و شما تصور می‌کنید که دارید هات چاکلت نمی‌خورید و یک جای کار می‌لنگد.

صبحانه را می‌توان مهم‌ترین وعده‌ی غذایی روزانه در نظر گرفت. کسانی که صبحانه می‌خورند نسبت به دیگر افراد به میزان قابل توجهی کمتر در معرض چاقی و خطر ابتلا به دیابت قرار می‌گیرند. علاوه بر این، صبحانه باعث تقویت حافظه می شود و ادراک و احساسات خوب را تقویت ‌می‌کند.
این وعده به تنهایی تأثیر زیادی بر سلامت بدن خواهد داشت. بسیاری از مردم در خوردن صبحانه از غذاهای آماده و فرآوری شده استفاده می‌کنند، غذاهایی که اغلب سرشار از قند و مواد مضر دیگر
شکلات خوری خاتم یکی از زیباترین و کاربردی ترین ظروف صنایع دستی اصفهان است . شکلات خوری خاتم هم می تواند جنبه تزئینی و هم می تواند جنبه کاربردی داشته باشد. جنس چوبی شکلات خوری خاتم کاری گرمایی خاص به محیط شما خواهد داد و فضای دکوراسیون شما را متاثر از هنر ایرانی خواهد نمود. قیمت شکلات خوری خاتم کاری مناسب بوده و امکان تهیه آن برای اکثر افراد ممکن است. صنایع دستی اصفهان خاتم کاری جزء بهترین هاست و پیشکشی ناچیز ار طرف هنرمندان اصفهانی به مشتری
- چی میتونه بهتر از یه فنجون شکلات داغ باشه که دایانا برات درست میکنه؟
- یه فنجون شکلات داغ که دایانا برات درست میکنه و تایپ کردن توی وبلاگ!
:)
پ ن : این پست محتوی روزمره نوشت هست، و بنابراین اگر حوصله ندارید نخوانید! مچکرم!
ادامه مطلب
1 - شکلات شیری : در ترکیب این شکلات، حدود 10 تا 20 درصد کاکائو (کاکائو و کره کاکائو) و بیش از 12 درصد شیر وجود دارد. 
2 - شکلات سفید : برای تهیه این شکلات فقط از چربی دانه کاکائو استفاده می‌شود. 
3 - شکلات تیره : حاوی مقدار بالایی کاکائو است. درصد شیر در شکلات تیره (ساده) صفر یا به میزان بسیار اندک است (کمتر از 12 درصد).

4 - شکلات بدون شکر : این شکلات اصلا طعم و عطر خوبی ندارد و برای خوردن مناسب نیست. حاوی صددرصد کاکائو است و فقط برای پخت انواع شیرینی به کار
_شکلات تلخ_ فقط صبحانهبه خاطر هورمون شادی و آنتی اکسیدان
گوشت_فقط ناهاربرای اینکه اهنش جذب شه. وعده شام نباشه چون هضمش اذیت کننده ست و 5 ساعت باید زمان داشته باشه
آجیل_ظهربه خاطر کالری و انرژی ای که داره شبها ممنوعه
پرتقال_میان وعدهبالا بردن سوخت و ساز و متابولیسم
_پاستا_ناهارو صبحانهفیبرش زیاده
گوجه فرنگی _فقط صبحانهسیب زمینی_فقط صبحانهمضر برای وعده ی ناهار و شام به خاطر اینکه 3 برابر بقیه سبزیجات کالری داره
موز_فقط ظهرسیب_فقط صبحپنیر_فقط ص
و حتی خرمایی!
با این پچ پچاشون...  اصلا از اولشم از پچ پچ خوشم نمیومد. چیه این. از دیشب با کلی ذوق دنبال وقت مناسب چایی‌ام که بخورمش. اونوقت الان که با کلی دنگ و فنگ توی لیوان دمنوش چایی دارچینی دم کردم، انگاری یه ذره شکلات از کنارش رد کردن. یادم به فطیر شکلاتییایی افتاد که از نونوایی تازه و داغ میخریدم. والا شکلات ازشون چکه میکنه. چیه این؟ دیگه نمیخرم
برخی از افردای که در آرزوی لاغری هستید مدام از خود میپرسند آیای صبحانه باعث لاغری می شود یا خیر؟اگر به دنبال لاغری اصولی و بدون باز گشت هستید حتما به دنبال رسپی برای صبحانه رژیمی و سالم خود باشید.طی سال های اخیر همه جا صحبت از این بود که مصرف صبحانه بدون هیچ بحثی باعث لاغری می شود اما در آخرین تحقیقاتی که دانشمندان تغذیه انجام دادند مشخص شد افرادی که صبحانه پر چرب و ناسالم مصرف کردند، تغیراتشان کاملا مساوی بود افرادی که صبحانه مصرف نمیکرند.
 آرد ۱ پیمانه کره ۱۰۰ گرم تخم مرغ ۳ عددشکر نصف پیمانهخامه یا شیر نصف پیمانه شکلات تلخ یا شیرین ۵۰ گرم پودر کاکائو ۲ قاشق غذاخوری وانیل نوک قاشق چایخوری بکینگ پودر ۱ قاشق غذاخوری آرد، بکینگ پودر و پودر کاکائو رو باهم مخلوط و الک میکنیم.شکلات رو به روش بن ماری آب میکنیم(‌روی بخار آب میزاریم تا کاملا شفاف و براق بشه)میزاریم کنار خنک بشه شکر و کره رو با همزن میزنیم تا کاملا سفید بشه.تخم هارو دونه دونه اضافه میکنیم به همراه وانیل خوب میزنیم. ش
خب استاد رفته اروپا و من را علاف رها کرده. به تحقیق دارم یکی از بهترین ایام زندگی‌ام را می‌گذرانم. مطالعه، تحقیق، استراحت، تفریح. حالم هم خوش است خیلی خوش و همه چیز بر وفق مراد است. بهانه‌گیری نمی‌کنم و روحم سنگین نیست و حالا دارم می‌فهمم همه‌اش از فشار درس و پایان‌نامه بوده اما واقعیت این است که من آن فشارها را چون قهوه‌ی کلمبیایی اول صبح دوست دارم و بر شکلات سوییسی ترجیح می‌دهم. البته دوست دارم بعد از دکترا همینگونه ایام بگذرانم و احتم
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی، با بیان اینکه استرس می‌تواند موجب تهوع به‌ویژه در دانش‌آموزان شود، گفت: باید به عادات و ترکیب غذایی کودکان، دقت و نظارت کافی داشته باشیم.

به گزارش : تیرنگ نیستانی، افزود: گاهی کودکان دبستانی در صبحگاه حالت تهوع و دل به هم خوردگی دارند که اکثراً یکی از عوامل این بی‌میلی به خوردن صبحانه استرس است.
ادامه مطلب
کشور CHICKASAW GETAWAY دریافت کنید21 مارس 2018سه مورد وجود دارد که من هر زوج را به انجام آنها تشویق می کنم. اولین مورد این است که یک روزانه با هم داشته باشیم. دوم این است که یک شب با تاریخ هفتگی داشته باشید. سوم ، استراحت فقط برای دو نفر از آنهاست. شکی نیست که زوج هایی که به طور مداوم این سه کار را انجام می دهند ، ازدواج های سالم تری دارند و از یکدیگر بیشتر لذت می برند.
چند آخر هفته گذشته نانسی و من برای استراحت به کشور Chickasaw در سولفور ، منطقه اوکلاهما رفتیم.
طرز تهیه نان باگت تازه و خوشمزه
 از آنجا که نان باگت از آرد بیخته شده (بدون سبوس) پخته می‌شود، سفید و خوش‌طعم است. از باگت‌های کوتاه‌تر برای تهیه انواع ساندویچ استفاده می‌کنند. همچنین می‌توان این نان را برش زده و همراه با پنیر یا مواد دیگر مصرف نمود. نوعی صبحانه سنتی در کشور فرانسه، از نان‌های باگت برش زده تهیه می‌شود که روی نان را با مربا پوشانده‌اند و در کاسه محتوی قهوه یا شکلات داغ قرار می‌دهند تا قبل مصرف کاملاً نرم شود. 

ادامه مطل

خرید شکلات خوری خاتم
فروش شکلات خوری خاتم

قیمت شکلات خوری خاتم
خاتم کاری اصفهان
هدیه تبلیغاتی
شکلات خوری خاتم کاری شده
گز خوری خاتم

خاتم مرغوب

آرت گرام
جهت مشاوره خرید فروش قیمت خاتم خاتم کاری در اصفهان  09927540386
با ما در ارتباط باشید 
و لطفا دیدگاه خود را برای ما ثبت کنید

قدم به سمت وحشی بگذارید! این اقدام آموزش فتوشاپ ps تخیلی برای وبلاگ نویسان و اصول رسانه های اجتماعی بسیار عالی است. این سلفی های شما فوق العاده به نظر می رسد و شامل مجموعه ای از 10 عمل حرفه ای است که برای عکاسان طبیعت و مسافرتی ساخته شده است. با این عمل به آن استایل مورد نظر خود برسید.
https://maktabtv.com/اقدامات فتوشاپ جنگلعمل شکلات
چه کسی عاشق شکلات نیست؟ با این مجموعه از 8 عمل فتوشاپ ، شکلات خیره کننده ای از شکلات ایجاد کنید که تصاویر شما را با تاریکی ش
نمونه شکلات خوری خاتم

نمونه شکلات خوری خاتم کاری
خرید شکلات خوری خاتم
فروش شکلات خوری خاتم

قیمت شکلات خوری خاتم
خاتم کاری اصفهان
هدیه تبلیغاتی
شکلات خوری خاتم کاری شده
گز خوری خاتم

خاتم مرغوب

آرت گرام
جهت مشاوره خرید فروش قیمت خاتم خاتم کاری در اصفهان  09927540386
با ما در ارتباط باشید 
و لطفا دیدگاه خود را برای ما ثبت کنید

من دلم میخواهد الان کنار شما می‌بودم.
این آهنگ داغون دوران دبستانمان را بگذاریم و آنقدر برقصیم تا جانمان در بیاید. من پیرهن مردانه ام را بپوشم و ادای ادی عطار را در بیاورم و شما از خنده غش کنید.
بنشینیم دور هم انقدر چرت و پرت ببافتیم که مغزمان چرت و پرت کم بیاورد.
آنقدر فلسفه از خودمان در بیاوریم که دنیای فلاسفه آرزوی مرگمان را کند.
آنقدر به هیچ و پوچ بخندیم که زمین را گاز بزنیم.
هر چیزی که در یخچال است را بیاوریم بگذرایم روی سفره ی ترکیده ما

در علم تغذیه اهمیت صبحانه به قدری زیاد است که آن را سرمایه ای برای سلامتی طولانی مدت می دانند. افرادی که به بهانه های مختلف از وعده صبحانه رد می شوند، انتخاب های ناسالم تر برای وعده ناهار دارند. این افراد در طول روز بیشتر غذا می خورند و البته به مواد غذایی چرب و شیرین علاقه پیدا می کنند. شاید این به خاطر باور غلط خیلی از مردم باشد که فکر می کنند چون صبحانه نخورده اند و یا مثلاً از صبح گرسنه بوده اند می توانند در وعده ناهار یا شام هرچه می خواه
در این پست طرز تهیه یک دسر بی نظیر مجلسی را برای علاقمندان آماده کرده ایم. با ما همراه شوید …

موس شکلاتی 3 رنگمدت زمان آمادگی : حدود 1/5 ساعت 
مواد لازم:
کیک شکلاتی
مواد لازم برای موس شکلات تیره
1 قاشق چای خوری ( 3 گرم ) ژلاتین پودر
2 قاشق غذا خوری آب
2/1 فنجان ( 105 گرم) شیر
175 گرم شکلات تیره مرغوب ریز خرد شده
1 4/1 پیمانه ( 280 گرم) خامه زده شده
مواد لازم برای موس شکلات سفید
2/1 فنجان ( 105 گرم) شیر کامل
175 گرم شکلات سفید
1 قاشق چای خوری ( 3 گرم ) ژلاتین پودر
2 قاشق
امروزه بسته بندی در تولید هر محصولی به طور خاص در فروش آن محصول تاثیرگذار است به طور مثال در زمینه چاپ سررسید بسیاری از مشتریان بدون توجه به کیفیت محصول در نگاه اول فقط به ظاهر و قیمت سررسید توجه میکنند.
بسیار دیده‌اید شکلات‌هایی را با جعبه‌های حجیم و لایه‌های مختلف و چاپ و ورنی و طلاکوب سنگین و روبان که وقتی بازمی‌کنید، تنها چند قطعه شکلات چند گرمی درون آن‌ جای گرفته‌اند.به‌ازای هر شکلات، چندین برابر وزن آن مقوا و ای فلوت و فیلم به کار
تاریخچه شکلات
کاکائو بومی آمریکای جنوبی، آمریکای مرکزی و مکزیک است و حداقل به مدت سه هزار سال در این منطقه کشت می‌شده است. مدارک باستان‌شناسی حاکی از کشت و استفاده خوراکی از این ماده در هندوراس در حدود ۱۱۰۰ سال پیش از میلاد مسیح است. شکلات در قسمت آمریکای مرکزی، نوعی کالای لوکس محسوب می‌شد و از دانه‌های کاکائو هم به عنوان پول استفاده می‌کردند. درگذشته شکلات بیشتر در نوشیدنی‌های شکلاتی کاربرد داشته‌است. شوکوهولیک: به فرد عاشق شکلات، شو
بسته های پذیرایی صبحانه
بسته های پذیرایی صبحانه را می توانید از وبسایت ایپک باکس تهیه کنید .
ایپک باکس با چندین سال سابقه در زمینه تهیه و تدارک پک های پذیرایی در وعده های مختلف صبحانه ، میان وعده و عصرانه توانسته است بین مردم جایگاه خوبی پیدا کند .
بسته های پذیرایی انواع مختلفی دارند مانند : همایش ، دفاع پایان نامه ، سمینار ، کنگره ، نشست های علمی و آموزشی ، مدارس ، تولد ، ترحیم و ...
شما می توانید پک های پذیرایی را از طریق وبسایت ایپک باکس سفارش
برای رسیدن به وزن دلخواه راهکار هایی وجود دارد که از مهم ترین این راهکار ها، تغذیه مناسب و رژیم درست است. بسیاری از افراد که در آرزوی لاغری هستند، هر چقدر که تلاش می کنند به وزن دلخواهشان نمیرسند و وعده های غذایی آنها در روی بسیار کم است و از خوردن صبحانه نیز غافل هستند در صورتی که، کی از مهم ترن وعده های غذایی در روز خوردن صبحانه رژیمی است.
صبحانه رژیمی 
برای طرز تهیه صبحانه رژیمی می توانید از جو دو سر و شیر کم چرب استفاده کنید. برای تهیه این
غذا خوردن عملی است که ما از اولین دقایقی که به دنیا آمده ایم یاد گرفتیم که انجام دهیم، اما آموزش نحوه انجام درست این کار می‌تواند یک عمر طول بکشد. از طرفی عادات اشتباه غذا خوردن می‌تواند باعث بروز هر عارضه‌ای از سوء هاضمه تا دندان درد شود و خطراتی برای سلامتی شما ایجاد کند که گاه جبران ناپذیر است. در ادامه به برخی از رایج‌ترین عادات نادرستی که اکثر ما در خوردن غذا با آن انس گرفته ایم، می‌پردازیم.
رایج‌ترین اشتباهات مرگبار در غذا خوردن
جدی
طرز تهیه هات‌چاکلت
هات چاکلت یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌های کافی‌شاپی در تمام فصول سال است. با این‌همه وقتی در مورد هات چاکلت یا شکلات  داغ صحبت می‌کنیم سرمای زمستان بیشتر به دل‌مان می‌چسبد. فرق هات چاکلت یا همان شکلات داغ را با کاکائوی داغ می‌دانید؟ این را به آن خاطر می‌گوییم که در بسیاری از کافی‌شاپ‌ها به جای شکلات داغ، یک فنجان کاکائو داغ به دست شما می‌دهند و شما تصور می‌کنید که دارید هات چاکلت نمی‌خورید و یک جای کار می‌لنگ
 مواد لازم
    25 عدد خرما    50 گرم شکلات 75 درصد    25 گرم کره    گردو    کنجد    دارچین
 مراحل
    هسته خرما رو در بیارید و یه مقدار با دست بازشون کنید سعی کنید مثل قایق درشون بیارید فقط مراقب باش از هم باز نشن یدونه ظرف رو پر آب کنید بذارید بجوشه و با بخاره اون کره و شکلات رو آب کنید شکالات آب شده رو روی خرما بریزید و روشو با هر چی خواستید تزیین کنید در آخر روش یه مقدار دارچین بپاچید و تمام

امروز کللللا خواب بودم 
همین الانم اراده کنم می تونم بخوابم 
هنوزم ایشالا که آلرژیه  
جهان را در هاله ی خاصی می بینم :/ 
دلم یه عالمه شکلات میخواد ... شکلات مضر شیرین که وسطش یه چیزهای خرت خرتی داشته باشه. به شرطی که بعدش حالم بد نشه
دیروز بعد مدت ها از ظهر تا شب بیرون بودم این شکلی شدم. دیگه بیرون بهم نمیسازه
واقعا چه جونی داشتم. به مریم میگم واقعا نمی دونم چی می زدم!! صبح تا شب اون شکلی! 
مهم‌ترین وعده غذایی که اگر نادیده‌اش بگیریم حتما در رژیم غذایی و سلامت ما تاثیر می‌گذارد. تنوع صبحانه‌ها اما آن‌قدر زیاد است که با صرف کمی زمان بیشتر می‌توانیم یک وعده کامل با انواع مکمل‌ها را جذب کنیم و در طول روز سیر بمانیم. پیشنهاد «ایرنا زندگی» این بار صبحانه انگلیسی است.
مواد لازم:
تخم مرغ:
بیکن: ۴ برش
قارچ: ۱۰۰ گرم
گوجه فرنگی: دو عدد
نان تست: به میزان لازم
نمک و فلفل: به میزان لازم
کنسرو لوبیا: به میزان دلخواه
سوسیس: یک تا دو عدد

ادامه
صبحانه یکی از مهم ترین وعده های غذایی است که باید به آن توجه ویژه داشت.برای ترقیب بیشتر فرزندانمان به صبحانه سرو یک صبحانه کامل همراه با نان گرم و ترد می تواند به سلامت فرزندانمان و موفقیت آن ها در تحصیل کمک کند.پیشنهاد ما به شما استفاده از یک توستر نان است که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم به زیبایی آشپزخانه شما بیفزاید 

توستر 
ادامه مطلب
پک غذای صبحانه
پک غذای صبحانه ایپک با داشتن مواد غذایی با کیفیت و متنوع ترین نوع پک را در اختیار شما قرار میدهد. صبحانه بر اساس آداب و رسوم هر کشور تنوع خاصی برخوردار است .
با این حال صبحانه یکی از وعده های غذایی است که مورد اهمیت قرار میگیرد چه در ایران و چه در کشور های دیگر ...
دوست دارید با غذاهای صبحگاهی کشور های متنوع آشناتون کنم ؟
صبحانه انگلیسی یکی از صبحانه هایی می باشد که طرفدار زیادی که شامل سوسیس ، گوشت خوک ، لوبیا ، تخم مرغ ، سیب زمینی

تخم مرغ ،یک گزینه عالی برای یک صبحانه کم کربوهیدرات
حتی مقادیر کمی از برخی از غذاهای صبحانه غالباً حاوی کربوهیدرات هستند. به عنوان مثال ، یک نیم فنجان (55 گرم) غلات گرانولو به طور معمول حاوی حدود 30 گرم کربوهیدرات قابل هضم ، حتی قبل از اضافه کردن شیراست  . در مقابل ، تخم مرغ ها یک صبحانه ایده آل کم کربوهیدرات ها هستند. برای شروع ، هر تخم حاوی کمتر از 1 گرم کربوهیدرات است. همچنین یک منبع عالی از پروتئین با کیفیت بالا است ، که می تواند به شما کمک کن
نوتلا چیست؟
 نوتلا شکلاتی محبوب و معروف ساخته شرکت محصولات غذایی واقع در ایتالیا به نام فرو می باشد.شکلات صبحانه نوتلا برای اولین بار در سال ۱۹۶۴ وارد عرصه رقابتی صنعت شکلات و شیرینی جات شد و قیمت نوتلا در این سال ها بسیار متغیر بود.کمپانی ایتالیایی، در واقع در کار تولید نان و شیرینی و نیز شکلات های تلخ و تخته ای بود که در ادامه صنعت خود را به ترکیب شکلات و فندق و پایه‌گذاری نخستین زمینه‌های پدیداری شکلات صبحانه نوتلا اختصاص داد.
در آن ز
سلام
امروز وقتی از خواب بیدارشدم شنیدم که مادرم میخواهد برود وبرود حلیم ونون تازه بخرد وبیاید تا باهم ودورهم صبحانه بخوریم و پدرم از کارمادرم خوشش امد و گفت: علی هم  با خو دتببر تا دست تنها هستی وبعد مادرم گفت باشد   وبعد هم من هم رفتم تا لباس بپوشم و تا دنبال مادرم برو م 
منو مادرم ام روز یک پیاده روی اساسی کردیم  و مادوتا اول رفتیم حلیم گرفتیم و بعد رفتیم نون سنگک برای صبحانه گرفتیم  و بعد رفتیم خانه و یک صبحانه ی درجه یک خوردیم.
یه کم بعد از
شکلات تلخ با مغز کارامل فرمند مقدار 100 گرم 

برند : Farmand

نقد و بررسی تخصصی
«فرمند» نامی آشناست که بسیاری از جوان‌ها از کودکی با آن خاطره دارند. این برند که در اصل متعلق به شرکت شکلات پرند است، در زمینه‌ی تولید انواع شکلات، تافی، ژله و دیگر تنقلات شیرین فعالیت می‌کند. فرمند محصولات خود را به بیش از 14 کشور جهان مانند امارات متحده عربی، ترکمنستان، بحرین، افریقای جنوبی، عراق، چین، تایلند، روسیه و... صادر م
پن کیک یک صبحانه و میان وعده ای فوری و خوشمزه است که بین بچه ها طرفدار زیادی دارد پنکیک آناناس علاوه بر خوشمزه بودن ظاهری شیک و زیبا دارد و حتی می توانید به عنوان عصرانه برای مهمانی و جشن و تولد آن را سرو کنید.
آموزش تهیه پنکیک آناناس
مواد لازم برای ۵ تا ۶ عدد
زمان آماده سازی : ۱۰ دقیقه
زمان کل : ۳۰ دقیقه
ادامه مطلب
قصه از این قرار که من به دعوت یکی از دوستان به چالش زندگی بودن قند دعوت شدم. 
همچین شوخی شوخی الان نزدیک ده ماهه که قند نخوردم. 
با نبود قند مشکلی ندارم اما واقعا برام سخته که شکلات نخورم 
یک جا شکلاتی کوچیک تو شرکت هست روی میز که من هر روز بی اختیار چشمم میره سمتش و با خودم میگم چه سخته زندگی بی شماها 
حالا نه فکر کنید شکلات خیلی خاصی هم هست نه اتفاقا خیلی هم معمولیه 
اما نمیدونید که چقدر سخته 
نا گفته نمونه که چند باری از زیر چالش در رفتم . مثل
شکلات تلخ 83 درصد فرمند سری گالارد - 330 گرم 

نقد و بررسی تخصصی
«فرمند» نامی آشناست که بسیاری از جوان‌ها از کودکی با آن خاطره دارند. این برند که در اصل متعلق به شرکت شکلات پرند است، در زمینه تولید انواع شکلات، تافی، ژله و دیگر تنقلات شیرین فعالیت میکند. فرمند محصولات خود را به بیش از 14 کشور جهان مانند امارات متحده عربی، ترکمنستان، بحرین، افریقای جنوبی، عراق، چین، تایلند، روسیه و .. صادر می‌کن
از خواب پا شدم میبینم صبحانه هیچی نیس بخورم 
مادرم صدا میزنه میگه بیا چایى شیرین کن بخور ویتامین داره فک کنین 1 درصد چایى ویتامین داشته باشه
بعد که نرفتم میگه کم خون میشی  
نمیدونستم چایى ویتامین داره و باعث بهبود کم خونی میشه  
شکلات خوری مس و میناکاری از جمله محصولات زیبا و کاربردی صنایع دستی اصفهان است که می تواند با اکثر ظروف دکوراسیون های شما ست شود. در صورت قرار دادن شکلات خوری میناکاری با چیدمان مناسب جلوه ایی خاص به دکور شما خواهد بخشید. شکلات خوری مسی میناکاری شده اثر دست هنرمندان ایرانی است که سال ها تجربه و ذوق هنری خود را در قالب نقوش زیبای سنتی بر روی ظروف مینا طراحی کرده اند. بطوری که ظرافت نقاشی های شکلات خوری مس و پرداز هر بیننده ایی را خیره می کند. خ
همکار محترمی تصمیم گرفته در اعتراض به اتفاق دیروز و اخراج شدن یکی از پرسنل به علت صبحانه خوردن خارج از تایم صبحانه ، آتش به اختیار عمل کنه و دست به اقدامات اعتراضی بزنه 
میگم مثلا چیکار قراره کنی که نشونه اعتراض باشه ؟
میگه مثلا همیشه بین ساعت هشت تا ده صبح یک لیوان چایی میخوردم ، امروز سه تا لیوان خوردم !!!! :| :|
ویژگی های یک هات چاکلت خوشمزه
هفت نکته مهم و کاربردی در طرز تهیه هات چاکلت :
• ویژگی های یک هات چاکلت خوب به شرح زیر است:
هات چاکلت نوشیدنی غلیظ و به رنگ قهوه ای سوخته است.
در این نوشیدنی فقط باید از پودر کاکائو استفاده شود.
و هرچه رنگ پودر کاکائو تیره تر، و بوی آن خوشایندتر باشد ، هات چاکلت طعم واقعی تری خواهد داشت.
• کسانی که دوست دارند نوشیدنی شکلات داغ غلیظ بنوشند ،
باید از شیر پر چربی و پودر کاکائویی بیشتری در تهیه آن استفاده نمایند.
• ن
نام فیلم: شکلاتی  ژانر: کمدی، خانوادگی  کارگردان: سهیل موفق 
سال تولید: 1395 سال انتشار: 1398
بازیگران: شبنم مقدمی، ناصر هاشمی، محمدرضا هدایتی، ارژنگ امیرفضلی، علی مسعوی، فرزین محدث، پریسا رضایی، جواد جوینده، شهره لرستانی، داریوش اسدزاده، محمدرضا شیرخانلو، آیلی احمدی، محمد حسین بلوکات، سامان میرحسینی، شهاب شیر مردی و همراز اکبری
خلاصه داستان: همه چیز از یک جعبه شکلات شروع شد. یعنی من بچه بودم… بچه هم که باشیم بازم شکلات عاشقانه‌ترین مزه د
شکلات تلخ با مغز نعناع فرمند مقدار 100 گرم 

نقد و بررسی تخصصی
«فرمند» نامی آشناست که بسیاری از جوان‌ها از کودکی با آن خاطره دارند. این برند که در اصل متعلق به شرکت شکلات پرند است، در زمینه‌ی تولید انواع شکلات، تافی، ژله و دیگر تنقلات شیرین فعالیت می‌کند. فرمند محصولات خود را به بیش از 14 کشور جهان مانند امارات متحده عربی، ترکمنستان، بحرین، افریقای جنوبی، عراق، چین، تایلند، روسیه و... صادر می
زنجبیل به کنترل اشتها کمک می‌کند. با مصرف زنجبیل هر روز صبح احساس
نیاز به خوردن کمتر می‌شود. بهترین روش مصرف زنجبیل به منظور کاهش وزن،
جوشانده زنجبیل یا آب زنجبیل است. برای تهیه جوشانده زنجبیل لازم است ابتدا
مقداری آب را جوشانده و سپس دو تکه زنجبیل را به آن اضافه کنید.
گاهی اوقات راهکاری ساده همچون افزودن زنجبیل به وعده صبحانه با فوائد متعددی برای سلامت همراه است.

به
گزارش ایسنا، زنجبیل از جمله طعم‌دهنده‌های نوشیدنی چای
طرز تهیه نان باگت تازه و خوشمزه
 از آنجا که نان باگت از آرد بیخته شده (بدون سبوس) پخته می‌شود، سفید و خوش‌طعم است. از باگت‌های کوتاه‌تر برای تهیه انواع ساندویچ استفاده می‌کنند. همچنین می‌توان این نان را برش زده و همراه با پنیر یا مواد دیگر مصرف نمود. نوعی صبحانه سنتی در کشور فرانسه، از نان‌های باگت برش زده تهیه می‌شود که روی نان را با مربا پوشانده‌اند و در کاسه محتوی قهوه یا شکلات داغ قرار می‌دهند تا قبل مصرف کاملاً نرم شود. 

ادامه مط
پن کیک یکی از صبحانه های خوشمزه و اشتها آوری است که می توانید در فهرست غذایی خود جای دهید. پنکیک را می توانید با مواد زیادی مثل شیره ، کره ، عسل ، حلوا ارده ، شکلات صبحانه ، انواع مربا و … میل نمایید. در این آموزش کامل ترین دستور پخت پن کیک را آماده کرده ایم. با مواد لازم ذکر شده در این دستور آشپزی می توانید ۸ عدد پن کیک تهیه نمایید.

مواد لازم پن کیک
آرد سفید     ۱ پیمانهتخم مرغ     ۱ عددشیر     ۱ پیمانهکره     ۵۰ گرمبکینگ پودر     ۱ و ½ قاشق
ا
اسپای شکلات
شکلات، فراتر از یک خدمات لوکس و آرامش­بخش است. در این اسپا، ابتدا پوست­های خشک و خشن با اسکراب پاکسازی می­شود و پس از آن بدن با لایه­ای از شکلات توسط فویل­های آلومینیومی برای جذب بهتر پوشانده می­شود. سپس، ماسک شکلات بر روی صورت گذاشته می شود. در انتها کل بدن توسط لوسیون های آبرسان ماساژ داده می شود. در تمام مراحل، از حوله های گرم نیز برای تأثیر بیشتر مواد پاکسازی و ماسک شکلات استفاده می شود. این خدمات علاوه بر شفافیت و تغذیه پوس
وافل یکی از مشهورترین صبحانه های ملل است. وافل به عنوان دسر نیز سرو می شود اما در اصل صبحانه کامل و خوشمزه ای است که ظاهر بسیار جذابی دارد. وافل در واقع خمیری است که بین دو صفحه مخصوص پخته می شود.وافل را با شکلات نوتلا ، عسل و کره و گاهی با انواع مربا و مارمالاد سرو می کنند و ومعمولا یکی از بخش های صبحانه هتل ها است.
دستگاه وافل ساز دستگاهی است که نوعی کیک با اشکال مختلف که به آن وافل یا ویفر می‌گویند، به وسیله آن تهیه می‌‌شود.
به دلیل محبوبیت ز
وقتی برای صبحانه از یخچال نان برمیداری و میبینی نان نیست که، یخ است! و میگذاری اش روی بخاری. اما اگر صبر کنی نان گرم شود، چایت سرد میشود. به اجبار از همان روی بخاری یک تکه نان جدا میکنی و با خود میگویی: ببین با چه مشقتی دارم صبحانه میخورم...
درست در همان لحظه زنگ در به صدا درآید و بروی جلوی در و ببینی خانم همسایه برایتان نان تازه آورده!
خب در این لحظه باید بگوییم کور از خدا چه میخواهد؟ یک نان بربری کنجد و سیاه دانه ای داغ!
خواص شکلات تلخشکلات حاوی میزان کمی ماده شیمیایی با ساختاری شبیه ماریجواناست که آناندامید نامیده می‌شود؛این ماده مستقیما روی مرکز لذت مغز اثر می‌گذارد
چربی سوزی و کمک به کاهش وزن
کاهش فشار خون
گشاد کننده عروق
افزایش جریان خون به مغز
محافظت پوست
بهبود فعالیت فکری
جلوگیری از فراموشی درسالمندان.
ست سرویس صبحانه خوری
صبحانه اولین وعده ی غذایی ما است و طیف وسیعی از انواع خوراکی ها در این وعده ی غذایی سرو می شود و برای سرو این مواد غذایی ظروف مناسب صبحانه در انواع اجزا های متفاوت از قبیل بشقاب سرو ، فنجان و نعلبکی ، پیاله ، زیتون خوری و سایر لوازم مفید دیگر تولید شده است که کاربرد عملی و تزیینی بسیاری را داراست و تعداد اجزای تشکیل دهنده ی آن با توجه به فرهنگ های مختلف متفاوت است.
معمولا اکثر ما در مناسبتهای ویژه برای سرو مواد غذایی ، ظروف
مدیران موفق صبح ها زود از خواب بیدار می شود. من مدیر موفقی بودم، آن روز اما کمی خواب ماندم. چشم هایم را می‌مالیدم و کورمال کورمال با خمیازه های کشدار سعی میکردم راهم را از تخت به سوی آشپزخانه پیدا کنم تا سریعتر صبحانه بخورم و به سمت شرکت حرکت کنم. سال ها تجربه‌ی زندگی مجردی به من آموخته بود که تنهایی صبحانه خوردن دردناک است. شاید عحیب به نظر بیاید. تلویزیون را روشن کردم تا با اخبارگو صبحانه‌ای صرف کنم او برایم خبر بخواند و من تحلیل هایم را از
آموزش کامل و ساده پخت “نان بربری” در منزل:
“نان بربری” از جمله نانهایی است که میان ما ایرانیها طرفدار زیادی دارد و بخصوص به همراه پنیر تبریز یک صبحانه جانانه خواهد شد.
نان بربری را به راحتی در خانه درست کنید
نان بربری برای برخی از خانواده ها جزو اصلی ترین پایه های صبحانه هر روز می باشد که واقعا مصرف این نان خوشمزه و مقوی در کنار صبحانه هم از انرژی زیادی برخوردار است
 و  هم می تواند شما را تا نزدیک به وعده ناهار سیر نگه دارد.

مواد مورد نیاز
پک پذیرایی صبحانه تک نفره
پک پذیرایی صبحانه ایپک مشکلات شما را در تدارک مراسماتتان حل کرده است .
امروزه اکثریت مردم خرید های روزانه خود را بصورت اینترنتی و آنلاین انجام می دهند .
خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود .
برای مثال اگر شما مراسمی را پیش روی دارید که از صبح برگزار می شود مسلماٌ زمان کافی برای تدارک صبحانه ای مفصل را نخواهید داشت .
زیرا شما درگیر کارهای اجرایی هستید .
و زمان کافی برای خرید و آماده سازی صبحانه را ندارید
سال نو مبارک
هر چند بخاطر بیماری کرونا عید دیدنی امسال در هیچ جا برگزار نمیشه اما برای عید خریدهایی کرده ام . چهار بسته شیرینی ، دو بسته شکلات و سه کیلو آجیل

چهار بسته شیرینی هر بسته 20 هزار تومان در مجموع 80 هزار تومان
دو بسته شکلات حاج عبدالله هر بسته 30 هزار تومان در مجموع 60 هزار تومان
سه کیلو آجیل درجه یک - کیلویی 85 هزار تومان در مجموع 240 هزار تومان
سه کیلو پرتقال درجه یک : 50 هزار تومان
کل خرید : 430 هزار تومان

شما به احتمال زیاد در زندگی خود در حال حاضر دارای مقداری استرس می باشید.
استرس بیش از حداسترس بیش از اندازه می‌تواند منجر به مشکلات در سلامت شود .
که یکی از آنها بیشتر شدن وزن محسوب می شود.
استرس موجب می‌شود که سطح کورتیزول افزایش پیدا کند .
و کورتیزول گرسنگی را بیشتر می‌کند .
مخصوصاً به غذاهای شیرین و نشاسته دار هوس می‌کنید.
استرس و افزایش وزن  طبیعت این امر منجر به یک دور باطل خواهد شد .و بیشتر شدن وزن موجب استرس فراوان شده است.و در آخر به پ
در کتاب چرا عقب افتاده‌ایم علی محمد ایزدی نقل شده است:
در کشور دانمارک با قطار سفر می‌کردم. بچه‌ای بسیار شلوغ می‌کرد. خواستم او را آرام کنم به او گفتم اگر آرام باشد برای او شکلات خواهم خرید. آن بچه قبول کرد و آرام شد. قطار به مقصد رسید و من هم خیلی عادی از قطار پیاده شده و راهم را کشیدم و رفتم.
 ناگهان پلیس مرا خواند و اعلام نمود شکایتی از شما شده مبنی بر اینکه به این بچه دروغ گفته‌ای. به او گفته‌ای شکلات می‌خرم ولی نخریدی!!! با کمال تعجب بازدا
خیلی وقت‌ها کلی تلاش می‌کنم و کارای مختلف می‌کنم تا حالمو خوب کنم، گاهی هم اینجوری میشه که تو همین موقعی که فکرشو نمی‌کنم سرشار از لذت میشم. همین الان که از تراپی برگشتم، نشستم توی کلانا و خودمو به صبحونه مهمون کردم و هر بار که در باز میشه، یه نسیم خنک پاییزی میزنه توی صورتم و مجاری تنفسیم باز میشه و بوی لعنتی شکلات موکایی که 10دقیقه پیش خوردم، می‌پیچه توی دهنم.
وقتی این نسیم خنک و بوی شکلات هست، بقیه‌ی چیزا مثل تلفن جواب ندادن دکتر الف
دارم خاطرات گذشته رو میخونم، رسیدم به :
روزی که پول لته دادم اما امریکانو گرفتم....

این هفته برای بچه های مدرسه, هفته کارآموزی هست. بچه های سال 12 بایستی یک هفته در رشته ای که میخوان توی دانشگاه بخونن, برن کارآموزی؛ مثلا علی چون تصمیم گرفته پزشکی بخونه, توی بیمارستان هست و با دکترها سر عمل های مختلف میره- دیروز رفته بود سر عمل قلب! و به نظر راضی میاد! چقدر عجیبه که فرایند رو جدی میگیرن اینجا.

پسر یکی از روسای اینجا, نمیدونم چی میخواد بخونه اما ا
دیروز ساعت یک و خورده‌ای، داشتیم نهار می‌خوردیم که هدهد زنگ زد به گوشیم، گفت خودش کلاسه و ساعت سه قراره مهمون بیاد خونه‌ش و من بدوئم برم خونه‌ش، جمع کنم و جارو بزنم و فلان کنم و بهمان کنم. یکی از اقوام که موقع عروسی عزادار پسرشون بودن، حالا برای تبریک و دادن کادو قرار بود بیان خونه‌ش. منم در حینی که حاضر می‌شدم، افکار پلیدی در سرم می‌پروراندم! گفتم خونه‌ش که خالیه، برم نقشه‌ی پخت کاپ‌کیک مغزدارمو اونجا پباده کنم این چند روز یکی دو بار ک
برترین‌ها: منشا و خاستگاه شکلات تلخ به سال‌های دور و تا آنجا که گفته شده به چهار هزار سال پیش در آمریکای مرکزی قدیم باز می‌گردد. مایان‌ها که قبیله‌ای قدیمی در این منطقه بودند شکلات تلخ می‌نوشیدند و در آیین‌های خود آن را به عنوان نوشیدنی مقدس می‌دانستند. کشت و تغییر درخت کاکائو که شکلات تلخ و مدل‌های دیگر شکلات از آن گرفته می‌شود، اهمیت بسیاری پیدا کرد. با گذشت زمان به دلیل طبیعت روحی، دارویی، سیاسی و اقتصادی که این گیاه دارد، مورد ارز
 مواد لازم برای تهیه راویولی شکلات :
    روغن مایع:سه قاشق سوپ خوری (حدود پنجاه میلی لیتر)  آرد200 گرم  پودر کاکائوی تیره:30 گرم  تخم مرغ کامل:دو عدد  سفیده تخم مرغ:یک عدد   آب برای جوشاندن راویولی ها:یک لیتر  شکر:50 گرم  چوب دارچین:یک شاخه  مربای گیلاس سفید یا قرمز:به میزان لازم    طرز تهیه راویولی شکلات :
اول آرد و پودر کاکائو را داخل کاسه ای الک کرده و میان آن را گود می کنیم.
تخم مرغ ها و روغن مایع را داخل کاسه ای دیگر هم می زنیم تا یکدست شوند سپ
دوستداران شکلات با خواندن ادامه این مطلب جشن شادی خواهند گرفت چرا که باید بدانند خوردن شکلات تلخ علاوه بر اینکه هیچ مضرات ندارد باعث افزایش سلامتی بدن بدون چاقی می‌شود. این خاصیت معجزه‌آسای شکلات تلخ به‌واسطه وجود مواد مغذی در آن است؛ اما اگر شکلات تلخ، با مواد دیگر ترکیب شود تضمینی برای سلامتی صد در صد آن وجود ندارد. متخصصان تغذیه پیشنهاد داده‌اند که شکلات‌هایی با درصد شکلات ۷۰ تا ۸۰، کاملاً مفید و ضروری برای بدن هستند. از این رو شما می
پک های پذیرایی صبحانه مدارس ایپک
پک های پذیرایی صبحانه مدارس ایپک بسیار با کیفیت ، سالم ، بهداشتی و از نظر قیمت مقرون به صرفه هستند .
پک های پذیرایی ایپک دارای اقلام متفاوتی است .
مانند : پک های همایش ، ترحیم ، دفاع پایان نامه ، کنکره ، نشست های علمی و آموزشی ، تولد ، سمینار و ...
که مدیران مدارس با انتخاب یکی از این پک ها می توانند اقلام آن را نیز خودشان انتخاب کنند .
بسته بندی های این پک ها را نیز می توانید به سلیقه خودتان انتخاب کنید .
بسته بندی
شما به احتمال زیاد در زندگی خود در حال حاضر دارای مقداری استرس می باشید.
استرس بیش از حداسترس بیش از اندازه می‌تواند منجر به مشکلات در سلامت شود .
که یکی از آنها بیشتر شدن وزن محسوب می شود.
استرس موجب می‌شود که سطح کورتیزول افزایش پیدا کند .
و کورتیزول گرسنگی را بیشتر می‌کند .
مخصوصاً به غذاهای شیرین و نشاسته دار هوس می‌کنید.
استرس و افزایش وزن  طبیعت این امر منجر به یک دور باطل خواهد شد .و بیشتر شدن وزن موجب استرس فراوان شده است.و در آخر به پ
طرز تهیه روکر موز (دسر ایتالیایی)
مواد لازم برای تهیه دسر روکر موز :

پودر ژله موز
 ۱ بسته

پودر ژلاتین
 ۳ قاشق

شکلات چیپسی
 ۱/۲ پیمانه

خامه صبحانه
 ۲۰۰ گرم

پنیر خامه ای یا ماسکارپونه
 ۱۵۰ گرم

شکر
 ۱ پیمانه

گردو خرد شده
 ۱/۲ پیمانه

نشاسته ذرت
 ۳ قاشق غذاخوری

شیر
 ۲ پیمانه

موز
 ۲ عدد

آب سرد
 ۱/۲ پیمانه

تخم مرغ
 ۱ عدد

طرز تهیه روکر موز :
ابتدا پور ژله را درون یک ونیم لیوان آب جوش حل میکنیم وبن ماری میکنیم تا شفاف شود ودرون قالب چ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها